Adana Sigortalı Taşıma - Doğuş nakliyat

Adana Sigortalı Taşımacılık Nakliyat Fiyatlar Firmaları

Adana Sigortalı Taşımacılık , parça eşya taşıma adana

Doğuş nakliyat ekibi olarak taşımacılıkta en önemli etkenin ve müşterilerimizin bizlerden beklentisinin güven olduğunu biliyoruz. Günümüzde her geçen gün artan ihtiyaçlar ve bunun sonucunda da taşınma sırasında beraberinde getirdiği zorlukları da barındırmaktadır.

Evlerde artan değerli eşyalar, özenle alınıp korunan kolay zarar alabilen eşyalar gibi daha birçok eşyanızın taşınması sırasında içiniz rahat etmeyebilir, bu doğrultuda güvenli ve sigortalı taşıma tam sizlere göre.

Siz müşterilerimiz de taşınırken eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde belirttiğiniz lokasyona gitmesini istersiniz. Bizlerde sizlere bunun güvencesini veriyoruz, eşyalarınızı sigortalayarak, taşıma esnasında gelebilecek olan çizilme, kırıma gibi durumlarda eşyalarınızı sigorta kapsamında yeniliyoruz.

Bu durumda Sigortalı Taşımacılıkta özellikle üzerinde durulan iki önemli sigorta maddesi bulunmaktadır: Bunlardan birisi “üçüncü şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası” ve diğeri “Emtia Nakliyat Sigortasıdır”. Bunlardan ilki nakliyatçının taşıdığı mala üçüncü şahıslardan gelebilecek zararlara karşı koruma sağlayan sigorta poliçesidir.

Yaygın olarak örnek verecek olunursa: Yangın, 3. Taraf kaza, geri batması gibi durumlardır. İkinci sigorta ise yükün belirtile lokasyona taşındığı esnada oluşabilecek kırılma, çizilme gibi hasar ve kayıpları güvence altına alan sigorta türüdür. Birçok diğer şirketlerin aksine Doğuş nakliyat ekibi olarak, alanında kalifiye elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz.

sizlerde taşıma sırasında eşyalarınızı güvenle teslim edebilir, Sigortalı bir Taşıma gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle şehirler arsı taşımacılıkta önemli bir yeri olan sigortalı taşımacılığın avantajını sizlerde Doğuş nakliyat ekibimizle yaşamak için hemen bizlerle iletişime geçin. Sigortalı taşıma hizmeti veren Doğuş nakliyat şirketimiz güvenli taşımanın adresidir.

Adana Evden Eve Nakliyat için tıklayın

DOĞUŞ nakliyat

Adana'nın en iyi evden eve nakliyat firmasından sizde teklif alın,profesyonel evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetimizi kaçırmayın. Taşıdıklarımız sadece eşyalarınız değil; anılarınız ve sevgilerinizdir. Bir nakliyat firmasından daha fazlasıyız çünkü anılarınıza en az sizin kadar önem veriyoruz…

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Adana Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık

Yorum Alanı

Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir..