Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün zenginleşiyoruz, kullandığımız eşyaların sayısı artıyor, ve tüm bu eşyalara olan ihtiyacımız artıyor, dolayısıyla artan bu ihtiyaçları karşılamak için de her gün yeni eşyalar satın almaktayız. Bu kadarıyla da kalmıyor ihtiyaç fazlası ürünlere de fazlasıyla harcamalar yapmaktayız. Bunun beraberinde her geçen gün alınan yeni eşyalar, yeni teknolojik aletler daha da kıymetlendi ve birçoğu belki de paha biçilemez derecede değer kazandı. Bunlar kimi zaman gerçekten değer verdiğimiz eşyalarımız olabilmekte, kimi zaman çok fazla para verdiğimiz eşyalarımız olmaktadır. Dolayısıyla bu tür kırılgan eşyaların, değerli eşyaların taşınması da hep bir sıkıntı olmuştur çağlar boyu.

Bunun sonucunda da evinde çokça eşyaya sahip olan bizler için, bulunduğumuz alandan farklı bir yere taşınmakta bir hayli o kadar zorlaşmaktadır. Dolayısıyla nakliye işlemleri konusunda tüm firmalara güven sağlanamamaktadır. Taşıma sırasında eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemleri, aracı firmanın eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir kaza da size vereceği sözleşmeler, kısaca eşyalarınız için sigorta vb daha bir çok durum için eşyalarınızı taşıyacak olan şirketin bu konuda ki güveni ve sorumluluğu çok önemlidir.

Tam bu noktada Doğuş Kargo ekibi olarak sizlere en iyi şekilde alanında kalifiye elemanlarımızla Evden Eve Nakliyat hizmetini sunmaktan ve Nakliyat öncesinde, sırasındaki ve sonrasında ki işlemleri sizlerin de kontrolü altında ambalajlama ve paketlemeden diğer bir çok alana kadar tüm işlemleri Doğuş kargo ekibi olarak bizler devralırız. Elamanlarımız arasında yaptığımız iş bölümleri ile sizin eşyalarınız boyutuna türüne, ağırlığına göre sıralanıp ambalajlanır ve en kısa süre de taşıma ekibimize teslim edilir.

Şehirler Arası Nakliyat İçin Tıklayınız.

Img

Daha öncesinde nakliye ekiplerimize belirteceğiniz lokasyona eşyalarınız en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırarak bir sonraki ekibimize devredilir, bu kadarla da kalmıyoruz; daha sonra güvenli bir şekilde araçtan indirilen eşyalarınız evinize kadar yerleştirilir. Bazı durular vardır ki taşınacak kapılar dar olur, veya binanız yüksek katlı olur, bu durumlar için de çözümümüz tükenmemekte, sizlere asansörlü taşımacılığın ayrıcalıklarını sunmaktayız. Aynı zamanda bünyesinde barındırdığı sigortalı taşımacılık ile taşıma sırasında meydana gelebilecek çizilme, kırılma gibi zararları Doğuş kargo ekibi olarak biz üstleniyoruz ve taşıma sırasında zarar gören eşyalarınızı sigorta kapsamında yeniliyoruz.

Doğuş Kargo ekibi olarak birçok alanda olduğu gibi Kaliteli Asansörleriyle Birlikte son teknoloji ile oluşturulmuş tüm teknik detayları kullanarak ülkemizde birçok alan da olduğu gibi Evden Eve Nakliyat / Taşımacılık alanların da da büyük hizmetler vermekteyiz.

Müşteri Yorumlarımız

"Risk Almadan Taşının."

Yorum Alanı

Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir..