Doğuş Kargo

Adana Sigortalı Nakliyat Ve Taşımacılık

Adana Sigortalı Nakliyat Ve Taşımacılık

Yıllardır taşımacılık ve nakliye işleriyle uğraşan Doğuş kargo ekibi olarak Nakliye ve taşımacılıkta en önemli etkenin, müşterilerimizde en çok çekimserlik uyandıran konunun ve ve müşterilerimizin bizlerden beklentisinin güven olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluğumuzun farkındayız.

Günümüzde her geçen gün artan ihtiyaçlar, her geçen gün gelişen ve ilerleyen teknoloji ve bunun sonucunda da taşınma sırasında beraberinde getirdiği zorlukları da beraberin de barındırmaktadır. Artan ihtiyaçlar ve bunun doğrultusun da alınan yeni eşyalarla evlerde artan değerli eşyalar, özenle alınıp korunan kolay zarar alabilen eşyalar gibi daha birçok eşyanızın taşınması sırasında içiniz rahat etmeyebilir, bu doğrultuda taşınma sırasın da sizlerin de içine kuşku düşebilir veya güven konusun da problemler yaşayabilirsiniz. Bu ve bu gibi durum da olan müşterilerimiz için güvenli ve sigortalı taşıma tam sizlere göre.

Siz müşterilerimiz de taşınırken eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde belirttiğiniz lokasyona gitmesini istersiniz. Bizlerde Doğuş Kargo Ekibi olarak sizlere bunun güvencesini veriyoruz, eşyalarınızı sigortalayarak, taşıma esnasında gelebilecek olan çizilme, kırıma gibi durumlarda eşyalarınızı sigorta kapsamında yeniliyoruz. Bu durumda Sigortalı Taşımacılıkta özellikle üzerinde durulan iki önemli sigorta maddesi bulunmaktadır. Bunlara kısaca bakacak olursak, bu iki maddeyi aşağıda gördüğünüz gibi sıralayabiliriz:

Bunlardan birisi “üçüncü şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası” ve diğeri “Emtia Nakliyat Sigortasıdır”.

Bunlardan ilki nakliyatçının taşıdığı mala üçüncü şahıslardan gelebilecek zararlara karşı koruma sağlayan sigorta poliçesidir. Yaygın olarak örnek verecek olunursa: Yangın, 3. Taraf kaza, geri batması gibi durumlardır.
İkinci sigorta ise yükün belirtile lokasyona taşındığı esnada ekiplerimizce oluşabilecek kırılma, çizilme gibi hasar ve kayıpları güvence altına alan sigorta türüdür.

Nakliye ve taşıma alanında çalışan birçok diğer şirketlerin aksine Doğuş Kargo ekibi olarak, paketleme den sigortaya, asansörlü taşımacılıktan ev ve ofis taşımacılığına tüm bu alanlar da alanında kalifiye elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya çaba göstermekteyiz, her bir alan için ayrı ayrı önem verip, her alanı en ince ayrıntılarıyla ele alıp, tek tek değerlendiriyoruz. Sizlerde taşıma sırasında eşyalarınızı güvenle teslim edebilir, aracılığımızla Sigortalı bir Taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle şehirler arası taşımacılıkta olduğu gibi uzun yolculuk taşımacılığında ve kırılabilir ve hassas eşyaların olduğu vb. ayrıca bir önem gerektiren durumlar da taşımacılıkta önemli bir yeri olan sigortalı taşımacılığın avantajını sizlerde Doğuş Kargo ekibimizle yaşamak için hemen bizlerle iletişime geçin.Sigortalı taşıma hizmeti veren Doğuş kargo şirketimiz güvenli taşımanın adresidir.

Ofis & Büro Taşıma İçin Tıklayınız.

Sigortalı Taşımacılık

Adana sigortalı Taşımacılık

Sşigortalı nakliyat

evden eve nakliyat adana

evden eve taşımacılık adana

adana Sigortalı Nakliyat firmaları

adana Sigortalı Taşımacılık firmaları

adana en ucuz Sigortalı Taşıma firmaları

adana en iyi Sigortalı Taşıma firmaları

adana ev taşıma
adana Sigortalı Taşıma
adana sigortalı Nakliyat
adana ucuz nakliyat
adana şehirler arası nakliyat
adana şehirler arası taşımacılık

Doğuş Kargo » Adana Sigortalı Nakliyat Ve Taşımacılık

İletişim Bilgilerimiz için tıklayın